+420 603 978 055 dktstudio@gmail.com

PRO ZPĚVÁKY

 

VÝUKA ZPĚVU V KOMBINACI S NAHRÁVÁNÍM

Netradiční výuka zpěvu probíhá v projektovém zvukovém studiu. Po zvládnutí základů si vyzkoušíte studiovou práci – zpěv na hudební základ s mikrofonem před ústy a sluchátky na uších. Váš hlas z nahrávky bude Vaším zrcadlem i průvodcem, cestou ke zlepšení a určení vlastního osobitého stylu.

Sám se aktivně věnuji zpěvu, hře na klavír a kytaru. Jako absolvent School of Audio Engineering v Oxfordu působím také jako mistr zvuku v dabingových i hudebních studiích, kde se mimo jiné zabývám vedením hudebníků či speakerů k co nejlepším výkonům. Tuto komplexní péči nabízím i Vám.

STUDIOVÁ PRÁCE

K dispozici je profesionální zvuková technika a já jako lektor/zvukař/producent v jedné osobě. Během výuky tak můžete získat i profesionálně natočené a zpracované demo pro vlastní prezentaci. I se začátečníkem můžeme vytvořit pěknou nahrávku, kterou se bude chlubit.

Pro zájemce možno doplnit o výuku kytary, klavíru či hudební teorie a zvukové tvorby. Lze i jako doplněk k lekcím zpěvu u jiných lektorů.

PRVNÍ HODINA „NA ZKOUŠKU“

Přijď na první výukovou hodinu a když se ti lekce nebude líbit a nebudeš chtít pokračovat, nemusíš platit a bez výčitek se rozloučíme. Tuhle možnost nabízím hlavně proto, že věřím, že nikdo (jako doposud) nebude mít důvod ji využít :]